Latvia

Informācija par Loesje aktivitātēm Latvijā

Facebook lapa  - Instagram konts - Tvitera konts - Dienasgrāmata

Projekta „Balti Melnā Revolūcija” foto albums - www.ej.uz/Loesje-foto

Loesje plakāti latviešu valodā (no 2008. līdz 2024. gadam) -  www.ej.uz/Loesje-plakati

Metodiskie materiāli (ar Loesje plakātiem) skolām - diskusijai par ES vērtībām 

 

E-pasts loesje.latvija@gmail.com  latvia@loesje.org

Iekarot pasauli ar plakātiem un radošu pieeju - tā ir viena no lietām, kas liek man un maniem draugiem darboties.

Visi kopā mēs veidojam tekstu rakstītāju grupu, nevalstisko organizāciju, plakātu izplatītājus, radošu sadarbības tīklu, nebeidzamas idejas – vari mūs saukt, kā vien vēlies. Mani sauc Loesje un ar šo vārdu var apzīmēt augošo grupu – radošas pasaules veidotājus un sapņotājus.

Kādu pasauli tu patiesībā vēlies?

Es vēlos pasauli, kur cilvēki tiek vērtēti, ņemot vērā viņu radošo pieeju, nevis ekonomisko situāciju. Es ticu pasaulei, kur ir iespēja izrādīt iniciatīvu, pārveidot dzīvi, izmantojot savus talantus. Ticu pasaulei, kur pašattīstība tiek vērtēta augstāk nekā tehnoloģiskais progress, kur ikvienam tik dota iespēja atklāt savas iekšējās spējas.

Mani vada aizrautība un ziņkārība par tevi un visu pārējo pasauli. Nenoliedz visu apkārtējo, kamēr tev vēl ir sapņi, ko piepildīt. Es saku visu, ko vēlos un kam ticu un domāju, kā mainīt to, kas man nepatīk. Tādēļ virzīsim pasauli, radot mazas revolūcijas un palīdzot apkārtējiem atklāt savas apslēptās vērtības.

Kādēļ saglabāt tiesības klusēt, ja tev ir dota vārda brīvība?

Katram ir savs viedoklis, un es vēlos to uzklausīt. Es vēlos dzirdēt, ko tu domā un parādīt šīs idejas arī citiem. Lai tās iedvesmotu uz diskusijām autobusa pieturā, kur mans plakāts tika pielikts vakar, bet tev šodien ir jāgaida piecas minūtes ilgāk, jo līst lietus.

„Kas tu esi?” „Ko tu vēlies?” Es varētu kaut veselu Bībeli vai Korānu uzrakstīt par to, ko es vēlos. Bet vai tev atrastos laiks to izlasīt? Es veidoju īsus tekstus, tik īsus un uzskatāmus, ka tu pat ar riteni garāmbraucot vari tos pamanīt un izlasīt. Meklē, skaties uz plakātiem – tie atspoguļo daļu no manis, daļu no maniem draugiem, piešķirot vispasaules skatījumu uz lietām.

- Loesje -

Latvia